Deelnemerslijst

Hieronder vind je de lijst met Happy Planet Professionals tot en met 13-12-2017. Alle deelnemers die zich hierna hebben aangesloten vind je hier. Heb jij je voor 13 december 2017 aangemeld en wil je ook zo’n mooi profiel, meld je dan even opnieuw aan.

Lidnr Voornaam Achternaam Naam bedrijf website Laatste keurmerk
1 Hans Snel Nectar Marketing http://www.nectar-marketing.nl/ 2017
2 Pieter Jan Stokhof A Gr8 Company http://a-gr8-company.com/ 2017
3 Marcel Kolder Draoidh en The Minimono Company http://www.minimono.nl/ 2017
4 Esther Kornalijnslijper sharing stories & supporting selfcare http://www.estherkornalijnslijper.com/ 2017
5 Monique Janssens Ethisch Bedrijf http://ethischbedrijf.nl/ 2017
6 Daniëlle Klinge Impact Office Management https://www.office-impact.com/ 2017
7 Nel Sangers Nel Sangers Advies http://www.nelsangersadvies.nl/ 2017
8 Mona Alikhah Monavid http://www.monavid.com/ 2017
9 Cindy Smit Bureau Structuur http://www.bureau-structuur.nl/ 2017
10 Carla Jansen Marbles Events http://www.marbles-events.nl/ 2017
11 Luc Jansen Proappnest https://www.proappnest.com 2016
12 Maïa van der Meer Boostyourhappyness http://www.boostyourhappiness.nl/ 2017
13 Bouwine Lokkerbol Bureau Lokkerbol http://www.lokkerbol.eu/ 2017
14 Marisca Urbanus-van den Hoonaard WIQSupport https://wiqsupport.nl/ 2017
15 Joke Leenders Joke Leenders, bureau voor coaching, dialoog en integriteit http://www.jokeleenders.nl/ 2017
17 Nico Verzijden Fiducie http://financieel-duurzaam.nl/ 2017
18 Jacqueline Koolhaas JOBmates http://www.jobmates.nl/ 2017
19 Jacqueline Franssens Culture at Work http://www.cultureatwork.nl/ 2017
20 Carin Laarman Laarman Groen Adviesbureau en Interim Management http://www.laarmanadvies.nl/ 2016
22 Anne Buiskool Samen Wijzer https://www.goedgescheidenouders.nl/ 2017
23 Hanna'floor Zwaan de Roos Muzikaal Verteltheater De Rode Maan http://www.rodemaan.nl/ 2017
24 Nancy Wiltink Tuin aan Zee https://tuinaanzee.nl/ 2016
25 Valerie Bos Concept Nerd http://www.conceptnerd.nl/ 2016
26 Marjolein van der Linden Office Heroes http://www.officeheroes.nl/ 2017
27 Robert Hemmen De Groene Reus Coöperatie https://degroenereus.nl/ 2016
28 Trees Janssens Trace Advies 2016
29 Karen van Kooten Trainen in Onderwijzen http://karenvankooten.nl/ 2017
30 Lee Rammelt AER LIBER http://www.aerliber.org/ 2017
33 Jan-Paul Kimmel Rainbow Connection http://rainbow-connection.nl/ 2017
34 Linda Graanoogst Met Gemak in het Nieuws https://metgemakinhetnieuws.nl/ 2017
35 Bas Gill YOR Health https://www.yorhealth.com 2016
36 Jim Rustveld Amberrosia http://amberrosia.nl/ 2016
37 Koen Kooper Buro E http://www.buroe.nl/ 2016
38 Gerjan Kleinpaste AndereBlik.com http://www.andereblik.com/ 2017
40 Mariëlle van den Donk Ditha Bonita https://www.dithabonita.nl/ 2017
41 Hotze Hofstra HOTZE | Ruimte voor duurzame ontwikkeling http://www.hotzehofstra.nl/ 2017
42 Wendie Hagendoorn Couch Hackers/Schaapje Schaapje https://www.schaapjeschaapje.com/nl/ 2017
43 Regina Wolf Praktijk Regina Wolf https://www.reginawolf.nl/ 2017
44 Christian Bouma Studio C Architecten http://www.studiocarchitecten.nl/ 2017
46 Yvette van Dok Co-Motion Consult https://www.co-motionconsult.nl/ 2017
47 Maarten Rigter Triple P Solutions https://triplepsolutions.nl/ 2017
48 Ina Davids AMBERWIN http://www.amberwin.nl/ 2017
49 Marie José Voogt-Huberts WendingWorx http://www.wendingworx.com/ 2017
50 Jessie Kroon A new zero http://www.anewzero.com/ 2017
51 Barteld Oppers Yellow Monkey Innovation http://www.yellowmonkeyinnovation.nl/ 2017
52 Harm Mannak De Governance Coach BV http://dgcoach.nl/ 2017
53 Aldert van der Kooij Van der Kooij Clean Technologies http://www.vanderkooijct.nl/ 2017
54 Lars van Schagen Lars Animation http://www.larsanimation.com 2017
55 Mientje de Boer Hart voor regelen http://www.hartvoorregelen.nl/ 2017
56 Jeske Zonneveld Form Follows Function 2016
58 Mel Boas Boasphoto.nl en ZeistinBeeld.nl http://zeistinbeeld.nl/ 2016
59 Remko Zuidema Stichting BRIQS http://www.briqs.org/ 2016
60 Erik Sons OD-consult 2017
61 Hans Op 't Land Marklandt Marketing & Communicatie http://marklandt.com/ 2017
62 Evert-Jan van Hasselt Business21 http://www.business21.nl/ 2017
63 Dirk de Boer Perfect Picture http://www.perfectpicture.nl/ 2017
64 Willem van der Kletersteeg BAM! https://bamvideocontent.nl/ 2017
66 Maurice van der Valk Loof http://www.loof-ontwerp.nl/ 2017
67 Marga Hesseling Educatissimo http://educatissimo.nl/ 2017
68 Joop der Weduwen Juridisch Eerste Hulp Bij Ondernemen https://JuridischEHBO.nl 2017
69 René van Achteren Max Design Company http://www.maxdesigncompany.nl/ 2017
70 Ellen Segeren Segeren Tekst http://www.segerentekst.nl/ 2017
71 Bart Buijs Prospero - Presentatie College https://www.prospero.nl/ 2017
72 Liesbeth de Looper Kan jij voor mij https://www.kanjijvoormij.nl/ 2017
73 Marijn Kortstra no.dots https://www.nodots.nl/ 2017
74 Nathalie van Loon de Campagnewinkel http://decampagnewinkel.nl/ 2017
75 Natascha de Rooij Vmarkt http://vmarkt.nl 2017
76 Ilona Ambagtsheer Doendoe BV / Doenya https://www.doenya.com/ 2017
77 Claudia Benmesahel-Kruidbos De interactie http://www.leerdenken.nl 2017
78 Joan Tol Joan Tol | Training & Mentoring http://joantol.com/ 2017
79 Linda Immink ImminkSupport http://www.imminksupport.nl/ 2017
80 Bart Willem Smink Green Recovery bv http://www.greenrecovery.nl 2017
81 Elske van de Fliert Zero-e https://www.zero-e.nl/ 2017
82 Arend-Jan Majoor Stopmijnafval https://www.stopmijnafval.nl/ 2017
83 Nienke Erisman Heel Natuurlijk Coaching & Advies http://www.heelnatuurlijk.coach/ 2017
84 Alice Bij de Vaate Fair Play Fabrics https://www.fairplayfabrics.nl/nl/ 2017
85 Guy van Wunnik Richtinggevoel 2017
86 Marianne Meuleman Savoir-Faire http://www.savoir-faire.nl/ 2017
87 Lydia Atema Atma Reizen http://www.atma-reizen.nl 2017
88 Ellen Bregten Beauty by Nature Schoonheidssalon https://www.beautybynature.eu/ 2017
89 Alinda van Teeckelenburg Dutch Fashion Factory - Pretty & Fair http://www.prettyandfair.com/ 2017
90 Hemmo Hemmes Topstukken http://www.topstukken.com 2017
91 Michiel Hobbelt Duurzaam Geluk https://www.duurzaamgeluk.com 2017
92 Eveline Maas The Social Intrapreneurz http://www.socialintrapreneurz.com 2017
93 Marieke Wijbenga Marieke+ http://www.mariekeplus.nl 2017
94 Anke Bergmans Mountainview Research 2017
95 Erik Wisse Duradesign http://duradesign.nl 2017
96 Bart Huttinga Bureau Bart Web Development http://www.bureaubart.nl/ 2017
Sluit Menu